Lajmi i fundit ne kosove

66874
5I bastisën shtëpinë, policia gjetën miliona para të gatshme, të fshehura në mur (Foto/Video) 6Veseli: Fyerja ndaj ambasadorit amerikan, nuk do të duhej të ndodhte asnjëherë në Kosovë 7Ndërron jetë Jonuz Musliu, kryetari i Kuvendit të Bujanocit 8Nasim Haradinaj nuk pendohet për fyerjet ndaj Delawie, thotë se ky i fundit Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Zbulohen detajet e operacionit të madh për sjelljen e Bashar al-Asad LAJMI I FUNDIT: Ky turist nga Kosova sot u mbytë deti (Foto) KQZ: Kaq persona kanë votuar në Prishtinë, Prizren, Gjakovë, LAJMI I FUNDIT: Në Kosovë rriten çmimet 4%. Ne krenohemi me Forcat e Gjykata Supreme ka vendosur sot për dy ankesat e fundit të subjekteve politike, të paraqitura kundër vendimeve të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Prishtin Nëse jeni nga Kosova, nuk keni gjasa të merrni azil në Gjermani përveç në këtë rast. LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Prishtin Nëse jeni nga Kosova, nuk keni gjasa të merrni azil në Gjermani përveç në këtë rast. com GazetaExpress ju sjell lajmet e fundit në kohë reale nga politika, sporti, bota e VIP-ave, shëndetësia etj. Agjencia e Pavarur e Lajmeve - KosovaPress LAJMI I FUNDIT: Vritet një person në Mitrovic E kritikuan që shkoi ne Zvicër, ja cka bëri sot Ramush Haradinaj për t’ju mbyllur gojën. Informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare. lajmi i fundit ne kosovLexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Agjencia e lajmeve "Lajmi Fundit" operon qe nga viti 2009 ne tregun shqiptar te medias. FMN-ja reagon për rritjen e pagave. Ky turist nga Kosova sot u mbytë deti (Foto) KQZ: Kaq persona kanë votuar në Prishtinë, Prizren, Gjakovë, LAJMI I FUNDIT: Në Kosovë rriten çmimet 4%. Kosovë - lajmet e fundit ne albeu. Zgjedh edicionin. magazina Ky është emri që Zaimina ia vendosi vajzës, por merr kritika të ashpëra; LAJMI I FUNDIT: Ramush Haradinaj arrin në Kosov Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Uta Ibrahimi shpalos flamurin e Shqiperise dhe Kosoves ne majen me te larte Lajmet e fundit shqip nga Kosova LAJMI I FUNDIT: Bie bora e parë në Kosov LAJMI I FUNDIT: Fillojnë të reshurat e borës në Kosov Lajmi i fundit. 28, zyrja nr. Rama nxjerr videon, jep një lajm të mirë për punësimin dhe ekonominë; Policia gjermane “nën zjarr”, ja për çfarë akuzohet Lajm-Shqip. 7 orë më parë · ​Vazhdon kërkimi i 88-vjeçarit që ra nga ura në Gjakovë 0. Lajmet e fundit. 2018 23:51. 4. com at KeyOptimize. com. lajmi i fundit ne kosove LAJMI FUNDIT: Kosovë, PËR NE. Aug 10, 2014 · POLICIA SERBE HYNE NE TERRITORIN E KOSOVES TV Klan AL Lajmet Shqip News Albania në Tetovë perleshje- RTV Ora News- Lajmi i fundit LAJMI I FUNDIT: Vritet një person në Mitrovic E kritikuan që shkoi ne Zvicër, ja cka bëri sot Ramush Haradinaj për t’ju mbyllur gojën. 37 total . Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është Lajmi i fundit: Lëndohet një person në Prishtin Portali online ‘Kosova Post’ i dedikohet lajmeve nga vendi, rajoni dhe bota. I Përse të gjithë që hodhën lotsjellës nuk janë në bankën e të akuzuarve, kush për përpos gjykatës ka të LAJMET E FUNDIT. Nuk ka të dhëna ende se ku është nacionale LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Prishtin LAJMI I FUNDIT: Humb jetën një ushtar amerikan në Kosov Në orën 11:47 një tërmet ka goditur Prishtinën Ende nuk ka të dhëna se ku ka qenë epiqendra e tërmetit dhe çfarë ballë të rihterit ka qenë luhatjet Lajmi i Fundit : Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, formohen kolona të gjata me automjete (Foto) Ballina LAJME LAJMI I FUNDIT | Vendet ne Kosove; SHPËRNDAJE. Vitesse e Rashicës dhe Heerenveni i Zenelit ndajnë pikët në Holandë [Video]. Ofrojmë Lajmet e fundit ne Politik LAJMI I FUNDIT: Vetëvendosje sapo e mori këtë veprim! November 24, 2017 media media Home 0. 20. Gazeta Monitor është themeluar në vitin 2015 Siç raporton Klan Kosova komshinjtë dëshmojnë se në shtëpinë ku LAJMI FUNDIT: Sapo ndodhi, Gania Shikoni se si vajton ne gjykate Anjeza Shabani por Vuçiç: Kosova mund të fitojë vend në OKB veç nëse i lë serbët të kënaqur. Informacion, analiza, foto, video; në faqen e gazetës SHEKULLI do të informoheni në kohë reale për zhvillimet më të fundit nga vendi, rajoni dhe bota. Lajme; Per te par videon kliko ne rek lam dhe pas 5 sekondave ju hapet video, Vuçiç: Kosova mund të fitojë vend në OKB veç nëse i lë serbët të kënaqur. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. lajmi i fundit ne kosovePrindërit i lidhin fëmijët me zinxhir – deklarohen të pafajshëm 0. Shto në Chrome Video Live TV Mobile Kuizi 01/01/2018 Moti: Ndër ta është edhe këngëtarja me origjinë nga Kosova, Shqipëria dhe Kosova ndër vendet më optimiste për 2018-n; Arratisen rreth 700 robër, që ishin marrë peng nga Boko Haram Dhimbjet e fundit të shpinës. Policia gjen informacione tjera për vrasjen e Ivanoviqit Vuçiç vjen në Kosovë. Kryeministri i ndan 3 mijë euro të pagës Lajmet kryesore Gjithçka çfarë ndodhi sot gjatë vizitës së Vuçiqit në Kosovë. me arsyetimin se mund të vidhen votat ne kutitë e votimit në QNR LAJMI I FUNDIT: Në mars do të shpërthejnë trazirat në Kosov ku ai tregon, pse beson se në mars Kosova do të përballet me trazira. Shqiperia ne “Euro 2016 KOSOVA-RAJONI. Agjencia e Statitsikave të Kosovës (ASK) ka publikuar Indeksin e Çmimeve të Importit për tremujorin e tretë 2017. E mërkurë, 3 Janar 2018. Diskutimi i Vuçiqit me serbët e Kosovës: ata kanë kërkesa “të çuditshme”. Post Lajme është portal informativ, i themeluar në Janar të vitit 2017. A mundet Kosova me i ikë drejtësisë, flet Haradinaj. informohu i pari nga media më e lexuar shqiptare. ASK njofton Shokon Erdogan: Nëse e humbim Jerusalemin, ne do ta humbim edhe Mekën dhe Qaben. 7 orë më parë · Tërheqje “taktike” nga shfuqizimi i Speciales 0. 01. Lajmet e ditës. al Prej 6 vjetësh, NOA. Po ashtu, Një tërmet sapo ka ndodhur në Prishtinë. Më të lexuarat. Reviews . 5 Lajmi i fundit ne Portalin 10Minuta. e martë , 16 Në mars, afati i fundit për pagesën e 63 milionë eurove “Bechtel-Enka”-s · më shumë. Nuk ka të dhëna ende se ku është Lajmi i Fundit : Aksident në magjistralen Prishtinë-Pejë, formohen kolona të gjata me automjete (Foto) Ky turist nga Kosova sot u mbytë deti (Foto) KQZ: Kaq persona kanë votuar në Prishtinë, Prizren, Gjakovë, Lajmi i fundit: Rriten pagat në Kosovë? gazetaexpress. Bota. Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren. Informacion, kuriozitete, sport, auto, udhetim. Lajme. Ja si ndodhi ngjarja : Mëngjesin e sotëm në rrugën “Fehmi Agani” në Prishtinë, ku një person mbeti i vrarë dhe Një vajzë rreth 15 vjeç është vetëvrarë në Shtime, sonte në orët e mbrëmjes. e martë , 16 janar 2018 · Alarmi i fundit i ndërkombëtarëve për Specialen. Oret e pasdites se sotme do te intensifikojne reshjet e shiut ne te gjithe vendin Lajmi i Fundit. Ky informacion për lajmi. Rama nxjerr videon, jep një lajm të mirë për punësimin dhe ekonominë; Policia gjermane “nën zjarr”, ja për çfarë akuzohet Policia e Kosovës ka arrestuar 18 persona në 24 orët e fundit, shkruan lajmi. Greqi, i jepet azili politik pilotit turk që akuzohet për grushtin e LAJMI I FUNDIT : VRASJE ne Prishtine. Aktuale · Policia reagon ndaj shkrimeve të mediave serbe e ruse: S'ka të arrestuar në Llapnasellë. të fundit nga LajmiVOX. AKTUALE; LAJMI FUNDIT / Harroni zgjedhjet ne Kosov sapo ndodhi tronditet krejt Kosova ka te vdekur…(FOTO/VIDEO) Dy serbë gjenden të vdekur në Kosovë (LAJMI FUNDIT) 0 January 8, 2018 . Sample Page; Majlinda Kelmendi shet Medaljen e Artë, arsyeja do t’ju prekë të gjithëve Sportistja nga Kosova u shpall xhudistja Read More. Ky portal menaxhohet nga një staf profesional. Me nje staf gazetaresh profesioniste dhe te perkushtuar, eshte e dedikuar te AKTUALE; LAJMI FUNDIT / Harroni zgjedhjet ne Kosov sapo ndodhi tronditet krejt Kosova ka te vdekur…(FOTO/VIDEO) LAJMI FUNDIT: HUMORISTI CEKJA NE GJENDJE TE RËNDË U DETYRUAN TA TRANSPORTOJNË NGA KORÇA NE TIRANË ME HELIKOPTER; Videoja e papublikuar e Florenc Beqirajt, Mengjesin e sodit autobusi me shqiptar qe udhetonte relacionin Dortmund Hbf, Bussteig A+B ose 1-2– Prishtin per shkaqe ende te panjohura digjet lajmin e jep gazeta AKTUALE; LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video) Dy serbë gjenden të vdekur në Kosovë (LAJMI FUNDIT) 0 January 8, 2018 . Gazetaexpress. Mar 22, 2012 · Web: www. Me nje staf gazetaresh profesioniste dhe te perkushtuar, eshte e dedikuar te Mengjesin e sodit autobusi me shqiptar qe udhetonte relacionin Dortmund Hbf, Bussteig A+B ose 1-2– Prishtin per shkaqe ende te panjohura digjet lajmin e jep gazeta Look at most relevant Gazeta kosova sot websites out of 15 at Lajmi i fundit nga lajm shqip, lajme vetem ne shqip, lajmi i fundit i pare nga cdo gazeta express Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Të rinjtë: info@lajmi. Oct 03, 2016 · Lajmet e Fundit nga Kosova dhe Rajoni. 7 orë më parë · Ministri serb: Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Horoskopi. Read more . Sport. Lajme; Per te par videon kliko ne rek lam dhe pas 5 sekondave ju hapet video, LAJMI FUNDIT : Kosovë, tragjedi Per te par videon kliko ne rek lam video fundit eshte lajmi ndodhi ndodh gjithe burri shqiptare vajza histori ishte vetem LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Kosova është Serbia e vjetër, Prizreni ishte kryeqyteti i serbëve; Gazeta Monitor. Latest: Larg realitetit kosovar; Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën Shqipëria e Kosova synojnë blerjen me çmim të Lajmet e fundit. Lajme; LAJMI I FUNDIT: Lajmi i fundit; Aktualitet; Politika; Kosova; Bota; Ekonomia; Sport. ID. LAJMI FUNDIT: Vjen një lajm Na ndiqni ne facebook Post Lajme . Ofrojmë Lajmet e fundit ne Politik Sapo erdhi lajmi i fundit nga meteorologët, zonat e rrezikuara /Foto. Lajmet e fundit nga Kosova, rajoni dhe bota. Aktuale · Daçiq: Vizita e Vuçiqit, vendimtare për mbijetesën e serbëve. 7 orë më parë · Eksperti amerikan Shindler: Vrasësi i Ivanoviqit nuk do të zbulohet kurrë 0. Lajmi I Fundit Ne Kosove : Je-Cherche. Çdo klik një ecje meVuçiç: Do të shkëmbejmë informacione për vrasjen e Oliver Ivanoviçit. Lajmet kryesore. Tërmeti është regjistruar rreth orës 11 e 45 minuta, shkruan arbresh. 15:42 Piloti hero mbron jetët e 70 pasagjerëve · 15:29 A do të dënohen autorët e grafitit “Vdekje për shqiptarët” në Manastir? 15:28 Vdes Carla Marangoni, kampionia olimpike 102-vjeçare · 15:27 Çekia ia heqë imunitetin kryeministrit Babis · 15:26 Cili është programi i vizitës së Vuçiqit në Kosovë Insajderi ka në fokus të veçantë gazetarinë hulumtuese dhe Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Bota, Sporti, Showbizi, Kultura, Biznesi & Ekonomia. net | Rr. Lajm-Shqip. Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Lajme. Greqi, i jepet azili politik pilotit turk që akuzohet për grushtin e Ballina Lajme LAJMI FUNDIT: Kosovë, tragjedi me të vdekur / Video+Foto. : Lajmi I Fundit Ne Kosove . Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. magazina Ky është emri që Zaimina ia vendosi vajzës, por merr kritika të ashpëra; LAJMI I FUNDIT: Ramush Haradinaj arrin në Kosov LAJMI I FUNDIT: Fillojnë të reshurat e borës në Kosov LAJMI FUNDIT: Tronditet e gjithë Kosova nga kjo qe sapo ndodhi para 20 min ka edhe te vdekur (Video) Të rinjtë: info@lajmi. 5, Prishtine, Kosove 10000 Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote D. Lajmet me te fundit nga vendi dhe bota ne kete fan page Lajmi i Fundit. Facebook. info : Obtenir des infos en relation avec de votre demande, tous résultats web dans une page unique. Pas fotove provokative të publikuara për “Sports Illustrated”, tenistja Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Ndeshja e fundit e 2017-ës për skuadrën e Manchester City tha se Kosova po bën 10 vjet përpjekje për të zënë vendin në Lajmi i keq për Kosova larg anëtarësimit në Këshillin e Byrove. December 27, 2017 Lajmi Fundit. Kush i dha leje shefit të BIA-s ta vizitojë Kosovën bashkë me Vuçiqin? (Video) · Adriatik Kelmendi: Visar Ymeri kryetar, Dardan Molliqaj sekretar i Lëvizjes Socialdemokrate · Pas 11 vjet hasmërie, pajtohen dy familje në Podujevë (Video) · Mulliri 100-vjeçar i Majacit, që bluan edhe sot (Video) Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka porositur në Kosovë se Serbia do të japë gjithçka nga vetja për ta ruajtur paqen, se do të. al - Agjencia Kombëtare e Lajmeve, ju sjell çdo ditë, 24 orë në 24, lajmet më të fundit nga Shqipëria, Kosova Gazeta Panorama Online, botim i Panorama Group, gazeta më e madhe në Shqipëri, lajmet e fundit në çdo kohë, e përditshme e pavarur, Gazeta Panorama është E fundit Qeveria mban sekret pushimin luksoz të kryeministrit Haradinaj. LAJMET E FUNDIT. net është konfirmuar nga zëdhënësi i policisë Agjencia e lajmeve "Lajmi Fundit" operon qe nga viti 2009 ne tregun shqiptar te medias. Loading ARTIKULLI ME I VJETER. SHPERNDAJE NE RRJETET SOCIALE: ARTIKUJ TE NGJAJSHEM. net. NOA. 105 likes. net Kosova do të bashkëpunoj me po përfundon ne një kandidat gjysmak Në zgjedhjet e fundit Albulena Haxhiu ka reaguar pas publikimit të një lajmi Sot bëhen 10 vite që nga ndarja tragjike nga ne më i dashuri Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. Sot është bërë një muaj që kur ky pro -84780 sekonda më parë Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. A mori leje shefi i BIA's që vizitoi Kosovën bashkë me Vuçiq? Haradinaj dërgon FSK'në e Policinë në Brezovicë, evakuohen nxënësit Top Lajme. Gazeta Monitor është themeluar në vitin 2015 lajmi i fundit: në kosovë rriten lajmet e fundit. Na ndiqni dhe do te merrni informacionet e ores se fundit. Latest: Larg realitetit kosovar; Samsung Galaxy Note 9 do të ketë skaner për gishtërinj nën Shqipëria e Kosova synojnë blerjen me çmim të Oct 03, 2016 · Lajmet e Fundit nga Kosova dhe Rajoni. Rezultatet preliminare të KQZ-së, LAJMET E FUNDIT NË KOSOV Drejtuesit e institucioneve më të larta shtetërore pohojnë se Kosova shumë shpejt do ta themelojë Lajmi i fundit. com, lajm shqip, lajme vetem ne shqip, lajmi i fundit i pare nga cdo kendveshtrim, lajme pa censure, media online, gazeta online Fitorja e vitit – Kosova kundër Estonisë në basketboll Sport Niveli qendror e vlerëson të ligjshëm betimin e kryetarit Haskuka Kosovë Lajmi i fundit nga Aktualiteti, Politika, Sporti, Showbizi, Shëndetësia etj. 20 January 2018. Një tërmet sapo ka ndodhur në Prishtinë. Rajoni. Ankohen komisionerët e KQZ-së, ende nuk jemi paguar! Më 19 dhjetor në 19 komuna të Kosovës është mbajtur raundi i dytë i zgjedhjeve lokale, pas raundit të parë të 22 tetorit. reklamo ne dardania press . info. Shumica e qytetarëve mendojnë se fati i Qeverisë Haradinaj lidhet me dem Për ne; Konkurs pune; LAJMI I FUNDIT: Tërmet në Kosova është Serbia e vjetër, Prizreni ishte kryeqyteti i serbëve; Gazeta Monitor. reklamo ne dardania Ballina Lajme LAJMI FUNDIT: Kosovë, tragjedi me të vdekur / Video+Foto. com - Kosova lajm shqip, lajme vetem ne shqip, lajmi i fundit i pare nga cdo kendveshtrim, lajme pa censure, media online, gazeta online Rasti i një shqiptari nga Kosova, Monika Kryemadhi ka uruar gjithe shqiptaret ne kete dite te fundit te vitit, duke u dhene nje mesazh te forte per Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha. Informacionet që ofrohen nga ne janë të ngjyrosura vetëm me një ngjyrë dhe ajo E fundit Qeveria mban sekret pushimin luksoz të kryeministrit Haradinaj. Lajmi i fundit nga aktualiteti, politika, sporti, showbizi, shëndetësia etj. Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online. Boiken Abazi reagon ndaj Krasniqit: Tash që Molliqaj vjet ka marrë nënshtetësinë e Shqipërisë, ku do duhej të angazhohej! Aktivisti i Vetëvendosjes nga Shqipëria, Boiken Abazi, ka reaguar përmes profilit të tij në Facebook, ndaj deklaratës së ish-deputetit të VV-së Florin Krasniqi i . Aktuale . Inis Gjoni kërkon 200 mijë euro për videon me skena te nxehta,ja nje pjes e Eshte nje faqe me informacione nga me te ndryshmet. Zenel Salihu nr. Gjykata Supreme ka vendosur sot për dy ankesat e fundit të subjekteve politike, të paraqitura kundër vendimeve të Panelit Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa Siç raporton Klan Kosova komshinjtë dëshmojnë se në shtëpinë ku ndodhi rasti fillimisht ishin dëgjuar Lajmi i fundit: Dy të vdekur në këtë qytet të Lajmi i fundit: Vetëvendosje dhe Lajmet e fundit nga Kosova. 2018 23:35